SPEDYTOR - Płock

SPEDYTOR

Miasto: Ogłoszenia Płock, Region: Lubelskie

Zakres zadań:
- Obsługa dotychczasowych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych;
- Prowadzenie negocjacji;
- Kontrolowanie przebiegu transportów dla poszczególnych klientów (terminowość, jakość usługi oraz koszty);
- Prowadzenie dokumentacji transportowej;
- Współpraca z kierowcami.

Oferujemy pracę w dynamicznym zespole, dużą samodzielność, a także możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Od kandydatów/ kandydatek na to stanowisko oczekujmy:
- Doświadczenia zawodowego w spedycji lub studiów na kierunku transport i l ogistyka;
- Bardzo dobrej obsługi komputera w zakresie MsOffice;
- Umiejętności analitycznych oraz komunikatywności;
- Elastyczności i dużego zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
- Umiejętności komunikacji i pracy w zespole;
- Sumienności i dokładności;
- Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

CV + LM proszę kierować na mail: praca@merkal.pl wraz z klauzulą: \"wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U.133 Poz.883)\".

Informuję, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Autor ogłoszenia

A. Jędrzejewska, M. Szypszak

Telefon: 024 367 58 00