Specjalista d/s mobilnej obsługi klienta - Płock

Specjalista d/s mobilnej obsługi klienta

Miasto: Ogłoszenia Płock, Region: Lubelskie

W związku z rozwojem spółki planujemy powiększyć zespół na terenie Płocka o 3 nowe osoby zatrudnione na stanowisku:
Specjalisty d/s. planowania finansów osobistych.
Oferta skierowana jest do osób które chcą nauczyć się wolnego dobrze opłacanego zawodu: doradcy finansowego.
Podstawowym obowiązkiem Specjalisty jest:
- uświadamianie klientów odnośnie planowania finansów na emeryturę
( obsługa konta emerytalnego II Filar + produkty inwestycyjne III Filar)
-budowanie dobrych relacji z klientem, i ich utrzymywanie.
W zamian za dobrą pracę oferujemy:
- atrakcyjny system wynagradzania,
-dla ambitnych możliwość rozwoju zawodowego w zakresie doradztwa finansowego,
- możliwość awansu.

Oczekiwania:
-nienaganna kultura osobista,
-wykształcenie średnie,
prawo jazdy kat. B,
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów finansowych (inwestycje, kredyty).
C.V + list motywacyjny proszę kierować na adres: finanse76@wp.pl

Autor ogłoszenia

ACSIS SP Z O.O.