Specjalista d/s klienta - Płock

Specjalista d/s klienta

Miasto: Ogłoszenia Płock, Region: Lubelskie

Specjalista ds. klienta
Do nowo tworzonego zespołu we Włocławku potrzebuję 3 ambitne osoby do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. mobilnej obsługi klienta.
Opis stanowiska pracy

- pomoc w dobieraniu rozwiązań i produktów finansowych
- dostosowywanie ww. do potrzeb i możliwości klienta
- serwisowanie stałych klientów
- pogłębianie wiedzy z zakresu finansów
- rozwijanie umiejętności interpersonalnych
- możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży i nie tylko

Oferujemy:
- bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenia
- możliwość rozwijania umiejętności sprzedażowych i menadżerskich
- elastyczne godziny pracy
- systematyczne pogłębianie wiedzy i umiejętności
- możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia w zakresie sprzedaży
- jasna i pewna ścieżka kariery

Jeśli masz:
- wykształcenie średnie
- prawo jazdy kat. B
- lubisz kontakt z ludźmi
- stawiasz na własny rozwój
C.V proszę wysyłać drogą elektroniczną na adres: finanse76@wp.pl

Autor ogłoszenia

Simply Life