Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka niemieckiego - Płock

Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka niemieckiego

Miasto: Ogłoszenia Płock, Region: Lubelskie

Szukasz możliwości rozwoju?
Jesteś gotowy do częstych wyjazdów?
Świetnie się czujesz w towarzystwie innych osób?

A może chcesz dorobić do studiów?
Firma INVENT Sp. z. o. o poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów.
• Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (kontakt z personelem sklepów, obsługą hotelową itp.)

Wymagania od kandydatów:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz polskiego w mowie
• Umiejętność obsługi komputera
• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach dziennych (przez cały okres trwania turnusu)
• Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności)

Zapewniamy:
• Umowę zlecenie
• Transport
• Zakwaterowanie
• Wyżywienie (dwa posiłki)
• Wynagrodzenie od 134 PLN netto do 159 PLN netto (na rękę) za każdą inwentaryzację
• Możliwość rozwoju zawodowego
Najbliższe turnusy:
 19.11.- 12.12. Niemcy
 01.12. – 05.12. Niemcy

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas:

W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie www.invent.ag
Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów, fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego, płatna, licząca, liczący, studenci, student, wyjazd, wyjazdowa, zagranica, Austria/Niemcy/ dla osób pełnoletnich, pełnoletni, skanowanie towaru, liczenie towaru, inwentaryzacja, pracownik inwentaryzacji, praca od zaraz, tłumacze, tłumaczenia, niemiecki, język niemiecki.

Autor ogłoszenia

Invent Sp. z.o.o

Telefon: 0713778800

ZdjęciaZdjecia - Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka niemieckiego