Programista PHP - Płock

Programista PHP

Miasto: Ogłoszenia Płock, Region: Lubelskie

MIXFIRM SP. Z O.O. – dołącz do nas
W związku z realizacją nowego projektu www.mixfirm.pl poszukujemy osób na stanowisko:
Lokalizacja – Płock
Opis stanowiska:

- tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby projektów,
- projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji w języku PHP,
- opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania,
- stały rozwój w zakresie technologii wykorzystywanych w nowych mediach.

Wymagania:
- doświadczenie w programowaniu,
- bardzo dobre, praktyczne umiejętności programowania PHP5/PHP,
- dobra znajomość programowania obiektowego,
- dobra znajomość WebService, JS, HTML, CSS, BASH, PERL, WCF,
- umiejętność korzystania z relacyjnych baz danych (MySQL),
- znajomość frameworka ZEND lub Symfony,
- mile widziana znajomość JEE, EJB, C#,
- znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji,
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka kultura osobista,
- systematyczność i zdolności organizowania własnej pracy.

Oferujemy:
- pełną ciekawych projektów i wyzwań prac ę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów,
- elastyczne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: praca@mixfirm.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)\"

Autor ogłoszenia

MixFirm Sp. z o.o.

Telefon: 0534950035