Praca dla Programista php, grafik, przedstawiciel handl. - Płock

Praca dla Programista php, grafik, przedstawiciel handl.

Miasto: Ogłoszenia Płock, Region: Lubelskie

Agencja Interaktywna MEDIER z siedziba w Warszawie, ze względu na planowane w tym roku otwarcie oddziału w Płocku poszukuje osób na stanowiska:

PROGRAMISTA/TKA PHP:

Wymagania:

* zaawansowana znajomość PHP5
* bardzo dobra znajomość MySQL
* bardzo dobra znajomość HTML, CSS, Javascript
* znajomość technologi AJAX
* dobra znajomość programowania obiektowego
* znajomość zagadnień związanych z dostosowaniem aplikacji do różnych przeglądarek internetowych
* optymalizacja kodu
* samodzielności w zakresie przydzielonych zadań
* umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania złożonych problemów

Mile widziane:

* znajomość Adobe Flash i Action Script
* znajomość zagadnień w zakresie bezpieczeństwa przekazywania danych przez systemy webowe

GRAFIK KOMPUTEROWY:

Opis stanowiska:

* przygotowywanie projektów graficznych katalogów, ulotek, plakatów itp.
* opieka nad serwisem internetowym firmy
* współpraca z zewnętrznymi firmami reklamowymi i drukarniami
* współudział w tworzeniu akcji marketingowych i kampanii reklamowych

Wymagania:

* mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( mile widziani studenci)
* bardzo dobra znajomość programów graficznych: Corel Draw, Adobe PhotoShop,
* mile widziane znajomość MacroMedia Flash i doświadczenie w budowie stron WWW
* zmysł plastyczny, dobre wyczucie kompozycji i estetyki
* kreatywność i własna inicjatywa
* samodzielność w działaniu
* umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

* ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
* możliwość rozwoju zawodowego
* możliwość różnorodnych form zatrudnienia lub współpracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

*Pozyskiwanie nowych klientów dla produktów z branży informatycznej: strony www, sklepy www, systemy CRM, CMS, portale internetowe, systemy dedykowane
*Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktów
*Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami

Od kandydatów na ww. stanowisku oczekujemy:

*Znajomości tematyki informatycznej/branży IT
*Min. roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
*Wykształcenie min. średnie
*Prawo jazdy kat. B
*Wysokich kompetencji interpersonalnych
*Samodzielności i odpowiedzialności w wykonywanych obowiązkach

Oferujemy:

*Umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe i bardzo atrakcyjny system premiowy
*Możliwości rozwoju zawodowego i awansu

Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem, listu motywacyjnego oraz oczekiwań finansowych na adres medier@medier.pl, w tytule nazwa stanowiska

Autor ogłoszenia

Łukasz Sobański

Telefon: 0515095564