Wykładanie towaru na terenie Auchan w Płocku - Płock

Wykładanie towaru na terenie Auchan w Płocku

Miasto: Ogłoszenia Płock, Region: Lubelskie

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do pracy dodatkowej, w formie wykładania towaru w markecie spożywczym Auchan w Płocku przy ulicy Wyszogrodzkiej.
Umowa: Umowa Zlecenie
Czas pracy: 3 godz. w tygodniu (dwie wizyty tygodniowo)
Stawka: 12zł brutto/godz.
Obowiązki:
Wyłożenie towaru po dostawie,
Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.
Wymagania:
Aktualna książeczka sanepidowska,
Status Studenta bądź Ucznia i nie przekroczony 26 rok życia, bądź status osoby zatrudnionej na pełen etat.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres : biuro@ad-btl.pl w temacie wpisując: Płock

Autor ogłoszenia

Agencja Advanced BTL

Telefon: (0-58) 000 00 00