Kierownik Księgowości - Płock

Kierownik Księgowości

Miasto: Ogłoszenia Płock, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta
poszukujemy kompetentnej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Płock
Główne zadania:
· Nadzór nad pracą podległego personelu
· Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa (dokonywanie płatności, windykacja należności, tworzenie lokat, itd.)
· Nadzór nad wewnętrznymi kontrolami finansowymi
i rozliczeniami z pracownikami firmy
· Kontrola kosztów
· Utrzymywanie kontaktów z instytucjami finansowymi
· Prowadzenie badań i analiz kondycji finansowej firmy
· Tworzenie raportów dla Zarządu
· Opracowywanie planu kont
· Kontrola nad dekretowaniem i wprowadzaniem danych do systemu księgowego (nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji księgowej)
· Kontrola poprawności deklaracji podatkowych i ZUS
Wymagania:
• wykształcenie wyższe ( finanse, rachunkowość)
• doświadczenie ok. 3 lat
• doświadczenia w kierowaniu zespołem
• biegła znajomość aktualnych regulacji podatkowych i ZUS
• Wiedza z zakresu:
(Zarządzania finansami, Prawa Podatkowego, Zarządzania i Administracji)

Nasz Klient oferuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• ciekawą i satysfakcjonującą ścieżkę kariery

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojej aplikacji (CV oraz list motywacyjny) drogą elektroniczną, z zaznaczeniem nazwy stanowiska

biuro@suprowicz.pl

Autor ogłoszenia

Monika Stanek

Telefon: 501605 292