Programista - Płock

Programista

Miasto: Ogłoszenia Płock, Region: Lubelskie

Oferujemy
- Stała praca i wysokie zarobki
- Praca przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań internetowych

Opis stanowiska:
- praca w technologii PHP
- rozwój i implementacja nowych funkcjonalności w głównym projekcie STAIRCASE (portal internetowy skierowany do szerokiej grupy użytkowników)

Wymagania
- Znajomość języków: HTML, PHP, CSS,
- Znajomość baz danych: MySQL
- Sumienność
- Kreatywność
- Punktualność
- Umiejętność pracy w zespole
- Dobra organizacja pracy

Mile widziane
- Znajomość języków: JAVA, JavaScript, AJAX, Action Script, .NET, C, C++
- Obsługa programów graficznych: Adobe Photoshop, Corel, Adobe Flash
- Studenci studiów zaocznych

Forma zatrudnienia
W związku z ciągłym rozwojem firmy ciągle poszukujemy nowych pracowników.
Przede wszystkim stawiamy na umiejętności potem kwalifikacje.
Oferujemy stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne biuro na obrzeżach Płocka.

Dlaczego warto z nami pracować?
Pracujemy w młodym dynamicznym zespole stale wymieniając się doświadczeniami.
Oferujemy pracę na dużym luzie w przyjemnej atmosferze okraszoną dużą dawką humoru.
Dla pilnych współpracowników przewidujemy atrakcyjne premie.

Autor ogłoszenia

StairCase

Telefon: 0513265667

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość