HANDLOWIEC/INŻYNIER SPRZEDAŻY - Piastów

HANDLOWIEC/INŻYNIER SPRZEDAŻY

Miasto: Ogłoszenia Piastów, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp.z o.o. nr. rejestru 364 poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy - Warszawa/Piastów

Obowiązki:

Pozyskiwanie Klientów z branży budowalnej (firmy wykonawcze, biura projektanckie)
Sprzedaż elementów aluminiowych (ściany działowe, podłogi podwieszane)
Przygotowywanie ofert dla Klienta, oferta dobierana pod względem potrzeb

Wymagania:

Co najmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów z branży budowlanej
Mile widziana znajomość języka angielskiego i niemieckiego
Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane branżowe

Oferujemy:

Praca w profesjonalnym zespole
Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy - umowa o pracę
Oferta pracy stałej.

Osoby zainteresowane oferta prosimy o przesyłanie CV na adres: pruszkow@adecco.com

tel. 22 738 88 20

Autor ogłoszenia

Adecco Poland Sp. z o. o.

Telefon: 22 738 88 20