RECEPCJONISTA z zadaniami ASYSTENTA DZIAŁU MARKETINGU - Piaseczno

RECEPCJONISTA z zadaniami ASYSTENTA DZIAŁU MARKETINGU

Miasto: Ogłoszenia Piaseczno, Region: Lubelskie

Na rynku działamy od 1993 roku, posiadamy jeden z największych na Mazowszu terenów zielonych, przystosowany do organizacji imprez plenerowych oraz pokaźne zaplecze gastronomiczne. Świadczymy usługi konferencyjne, rekreacyjne, gastronomiczne, noclegowe, oraz cateringowe.  Jesteśmy przekonani,  że do sukcesu prowadzą nas pracownicy, konkretni ludzie. Istotnym elementem naszej działalności jest troska o zdrową atmosferę  pracy, oraz partnerskie stosunki w zespole. Obecnie wprowadzamy kompleksowe zmiany organizacyjne, w związku z czym poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Piaseczno
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: RAM01
Opis stanowiska:
Obsługa bieżących gości
Obsługa rezerwacji indywidualnych
Realizacja projektów marketingowych
Dbałość o sprawny obieg informacji wewnątrz firmy
Wystawianie faktur, rozliczenia pracowników czasowych, rozliczenia transakcji gotówkowych
Częściowa kontrola nad stanem pracy innych działów
Wymagania:
Komunikatywność, otwartość na ludzi, wrażliwość na potrzeby gościa
Otwartości do nauki i gotowość do doskonalenia swoich umiejętność
Ponadprzeciętne zaangażowanie w realizację powierzonych projektów
Własna inicjatywa w działaniach około marketingowych
Sprawna organizacja pracy, umiejętność prowadzenia kilku spraw jednocześnie
Znajomość podstaw języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia
Prawdziwie partnerskie stosunki z przełożonymi, jasną komunikacje celów oraz przyjazną atmosferę w miejscu pracy
Możliwość aktywnego wpływu na kierunek rozwoju firmy
Możliwość rozwoju i nauki wysoko wyspecjalizowanych kompetencji w zakresie marketingu niskobudżetowego
Zniżki na wybrane produkty i usługi Hotelu

Autor ogłoszenia

Hotel Lando