SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH / PIASECZNO (branża instalacyjno - sanitarna) - Piaseczno

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH / PIASECZNO (branża instalacyjno - sanitarna)

Miasto: Ogłoszenia Piaseczno, Region: Lubelskie

Nasz Klient to duże przedsiębiorstwo techniczno – handlowe, działająca od 17 lat w branży instalacyjno – sanitarnej. Jest jednym z wiodących producentów rur wielowarstwowych, złączek, systemów centralnego ogrzewania i ogrzewania płaszczyznowego. Obecnie produkty tej firmy są znane i doceniane na rynku Europy Centralnej, Wschodniej i Zachodniej. W związku z prężnym rozwojem do swojego zespołu w Piasecznie poszukuje osoby na kluczową pozycję:

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH- Piaseczno
(Branża instalacyjno - sanitarna)

Nr ref: LSH-08

Profil Kandydata:
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów z branży instalacyjno – sanitarnej i budowlanej,
Znajomość obsługi programów sprzedażowo – magazynowych (mile widziana znajomość programu CDN XL)
Wykształcenie minimum średnie,
Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego lub/i niemieckiego
Znajomość zagadnień ISO
Prawo jazdy kat. B
Łatwość nawiązywania kontaktów
Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Zakres zadań:
Praca stacjonarna w biurze firmy (Piaseczno)
Telefoniczna obsługa klientów firmy,
Prowadzenie dokumentacji handlowej krajowej i eksportowej,
Współpraca z oddziałami firmy – kontrola stanów magazynowych,
Współpraca z działem finansowo – księgowym w zakresie gospodarki materiałowej
Przygotowywanie zestawień okresowych
Raportowanie bezpośrednio do dyrektora handlowego

OFERUJEMY:
Umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
Stabilność zatrudnienia,
Szkolenia handlowe i produktowe,
Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres
a.szelagowska@jobfinder.pl, tel: +48 693 800 884
NR LSH-08

Na CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926.\"

Autor ogłoszenia

Agnieszka Szelągowska

Telefon: 693 800 884