Magazynier (Ożarów Mazowiecki) - Ożarów Mazowiecki

Magazynier (Ożarów Mazowiecki)

Miasto: Ogłoszenia Ożarów Mazowiecki, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
Interimax jest nowoczesną agencją rekrutacyjna, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli szukasz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju i za granicą, nasze oferty są dla Ciebie!

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera w produkcji materiałów do zabezpieczenia i prezentacji produktów, a także do pakowania żywności, poszukuje Pracowników na stanowisko:

Magazynier - operator wózków widłowych
Wymagania
- aktualnie uprawnienia na wózki widłowe,
- doswiadczenie w pracy na stanowisku magazynier
- dyspozycyjność do końca sierpnia 2009,
- kultura osobista,
- zaangażowanie i motywacja do bardzo szybkiego rozpoczęcia pracy!
Mile widziane
- książeczka sanepid.

Oferujemy:

- pracę od zaraz min. do końca sierpnia 2009,
- umowę zlecenie,
- konkurencyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu!

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@interimax.com umieszczając w tytule: „Magazynier”.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

interimax

Telefon: 0124301252

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Magazynier (Ożarów Mazowiecki)