Kasjer-Sprzedawca, Sprzedawca Działy Świeże OTWOCK - Otwock

Kasjer-Sprzedawca, Sprzedawca Działy Świeże OTWOCK

Miasto: Ogłoszenia Otwock, Region: Lubelskie

Delikatesy Doroty do sklepu w Otwocku przy ulicy Hoża 2 poszukują osoby na stanowisko:

KASJER-SPRZEDAWCA

SPRZEDAWCA DZIAŁ TRADYCJI

Obowiązki:

-Praca na działach

-Profesjonalna obsługa Klienta

-Dbanie o ekspozycje towaru

Wymagania:

- Posiadanie Książeczki Sanepid (badań na nosicielstwo)

- Gotowość do pracy zmianowej i pracy w weekendy

- Zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Umowę o pracę

- Bogaty pakiet socjalny

Proszę o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@sklepydoroty.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)\".

Autor ogłoszenia

Delikatesy Doroty

Telefon: 723477277