Rzeźnik Wykrawacz Trybowacz cielęciny Aplikuj - Otwock

Rzeźnik Wykrawacz Trybowacz cielęciny Aplikuj

Miasto: Ogłoszenia Otwock, Region: Lubelskie

„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Rzeźnik Wykrawacz Trybowacz cielęciny
Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska
  Obowiązki:
usuwanie kości, przycinanie, cięcie membran i krojenie
znajomość różnych sposobów cięcia cielęciny
zorientowanie na jakość
praca z ciągłą dbałością o higienę
Wymagania:
minimum 2 letnie doświadczenie w przetwarzaniu cielęciny
znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego
oraz
własny samochód będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
holenderską umowę o pracę
zakwaterowanie na koszt pracodawcy
atrakcyjne zarobki
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres:
sfs.poland.ps@interia.pl

Autor ogłoszenia

SFS POLAND

Telefon: 507410122