Specjalista marketingu i przygotowania realizacji - Ostrołęka

Specjalista marketingu i przygotowania realizacji

Miasto: Ogłoszenia Ostrołęka, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ITC poszukuje obecnie dla swojego Klienta - lidera branży energetycznej - osoby na stanowisko Specjalista Marketingu i Przygotowania Realizacji.

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektryka, elektrotechnika, elektroenergetyka lub równoważne

wiedza techniczna z zakresu elektryki

łatwość nawiązywania kontaktów

prawo jazdy kat B

doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z przygotowywaniem ofert i kosztorysowaniem oraz sprzedażą produktów i usług w firmach z branży elektrycznej i elektroenergetycznej

gotowość do podróży służbowych (wizyty u klientów – Ostrołęka i okolice)

Zakres obowiązków:

utrzymywanie kontaktów z pozyskanymi już Klientami regionalnymi,

pozyskiwanie nowych Klientów z segmentu Rynku Przemysłu

nadzór nad procesem ofertowania w celu skonfigurowania najlepszej oferty

uczestniczenie w negocjacjach cenowych i spotkaniach handlowych

przegląd zapytań ofertowych, ustalanie szczegółów handlowych oferty, danych technicznych oraz innych wymagań do oferty

konsultacje z klientem zewnętrznym i z oddziałami Spółki

Aplikacje zawierające CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres mailowy: magdalena.skiba@itcpraca.pl , w tytule umieszczając nr ref.: SMPR
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)\".

Miejsce pracy: Ostrołęka

Autor ogłoszenia

Magdalena Skiba