Pracownik inwentaryzacji - Mława

Pracownik inwentaryzacji

Miasto: Ogłoszenia Mława, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: PI/MŁ/2011

Opis stanowiska pracy:

• Praca przy inwentaryzacji - skanowanie kodów kreskowych
• Miejsce pracy – Mława

Wymagania:

• Dyspozycyjność w dniu 06.06.2011 od godz. 17.30
• Wiek 18-26 lat,
• Ważna legitymacja szkolna lub studencka,
• Mile widziane doświadczenie przy użyciu skanera kodów kreskowych,
• Chęć do pracy,
• Pozytywne nastawienie,
• Dokładność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
• Miłą atmosferę pracy,
• Wynagrodzenie 10 zł brutto/h

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do składania aplikacji osobiście albo przesłania ich na adres biura z podaniem nr ref.: PI/MŁ/2011 lub emailem: plock@adecco.com

Autor ogłoszenia

Adecco Sp. z o.o.

Telefon: 24 262 22 91