Pracownik serwisu sprzątającego - Legionowo

Pracownik serwisu sprzątającego

Miasto: Ogłoszenia Legionowo, Region: Lubelskie

ROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w usługach serwisu sprzątającego, ochronie osób i mienia oraz leasingu pracowniczym. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Legionowo, ul. Fabryczna 5

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Sprzątanie biur i pomieszczeń socjalnych
- Mycie okien

Wymagania:
- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz.

OFERUJEMY:
- Umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej.

KONTAKT : Dział Rekrutacji:
799-016-083 lub 799-016-086 oraz 799-014-843

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony www.probet.info.pl w zakładce praca mają Państwo możliwość zapoznania się z pełno ofertą wolnych miejsc pracy na terenie całej Polski.
Dziękujemy.

Autor ogłoszenia

Probet Sp. z o.o.

Telefon: 798-912-400

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik serwisu sprzątającego