Praca dla Programisty w okolicach Warszawy - Józefów (pow. otwocki)

Praca dla Programisty w okolicach Warszawy

Miasto: Ogłoszenia Józefów (pow. otwocki), Region: Lubelskie

Stanowisko: Programista
Region : Warszawa / Józefów
Województwo: Mazowieckie
Typ pracy :Umowa na czas nieokreślony / pełen etat
Branża: Informatyka

Opis stanowiska pracy:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Aktywny udział w procesie tworzenia rozwiązań informatycznych z
zachowaniem wysokich norm jakości.
Przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania.
Wspomaganie starszych programistów we wszelkich kwestiach
technicznych.

Wymagania :
· Wykształcenie wyższe informatyczne (również studenci ostatnich lat studiów)
· Znajomość relacyjnych baz danych ( Oracle, MySQL)
· Umiejętność programowania (java, php)
· Znajomość zagadnień SOA i platformy Oracle middleware
· Podstawowa znajomość systemów z rodziny unix
· Znajomość narzędzi kontroli wersji (SVN)
· Gotowość poszerzania wiedzy
· J. angielski umożliwiający swobodną pracę z dokumentacją i literaturą fachową
· Umiejętność pracy w zespole
· Pomysłowość, efektywność, sumienność

Firma oferuje :
· Szansę rozwoju zawodowego – uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
· Pracę w przyjaznej, dynamicznie rozwijającej się firmie
· Kontakt z najnowszymi technologiami w sferze baz danych, systemów
operacyjnych, warstw middleware i storage
· Udział w ciekawych projektach

Autor ogłoszenia

Konmex Sp.z o.o

Telefon: 022 780-06-27