KASJER-SPRZEDAWCA- ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI GRÓJEC - Grójec

KASJER-SPRZEDAWCA- ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI GRÓJEC

Miasto: Ogłoszenia Grójec, Region: Lubelskie

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PI-ON poszukuje osoby na stanowisko:

KASJER - SPRZEDAWCA W SALONIE OBUWNICZYM
PRACA DLA OSÓB
Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Miejsce pracy: GRÓJEC

WYMAGANIA:

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności ( stopień znaczny lub umiarkowany)WARUNEK KONIECZNY
• Komunikatywność
• Wysoki poziom kultury osobistej
• Zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziane osoby z doświadczeniem w obsłudze Klienta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 Obsługa i pomoc Klientom
 Obsługa kasy fiskalnej
 Efektywna sprzedaż
 Dbanie o ekspozycję, czystość na terenie Salonu

OFERUJEMY:

 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 Pracę na cały etat
 Pracę w przyjaznej atmosferze
 Wsparcie Koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:
a.zajac@pi-on.pl

lub kontakt telefoniczny pod nr: 796932712 (Poniedziałek – piątek 8.00-18.00)

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia. 29.08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz.883) .”

W temacie maila prosimy o podanie stanowiska, którego dotyczy oferta.

Autor ogłoszenia

PI-ON

Telefon: 796932712