doradca klienta - Ciechanów

doradca klienta

Miasto: Ogłoszenia Ciechanów, Region: Lubelskie

Doradca Klienta w Dziale Kampanii Telefonicznej - praca również dla osób niepełnosprawnych!!
dane kontaktowe:
Work Service S.A.
E-mail: concen@wp.pl
Miasto: Ciechanów
Tel./fax: 23 6752150 lub 6752309
Ulica: Mikołajczyka 8
pośrednictwo / agencja pracy
opis:
W związku z projektem realizowanym dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Doradca Klienta w Dziale Kampanii Telefonicznej

Główne zadania na stanowisku:
-telefoniczna obsługa stałych Klientów sieci Orange i sieci stacjonarnej

Od kandydatów oczekujemy:
- Minimum średniego wykształcenia
- Komunikatywności
- Obsługi komputera
- Dobrej dykcji

Wybranym kandydatom oferujemy:
-Umowę o pracę tymczasową (płacone wszystkie składki)
-Branżowe szkolenia
-ATRAKCYJNĄ stawkę godzinową plus PROWIZJA
-Miejsce pracy: Ciechanów

MILE WIDZIANY KONTAKT TELEFONICZNY:)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: concen@wp.pl, 23 6752150 lub 6752309

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.Ust Nr 133 poz. 883)\".