PRACOWNIK GRUPY MYJĄCEJ - Ciechanów

PRACOWNIK GRUPY MYJĄCEJ

Miasto: Ogłoszenia Ciechanów, Region: Lubelskie

Firma drobiarska z polskim kapitałem – w związku z planowanym wzrostem zatrudnienia, szuka nowych osób do pracy na stanowisko:
Do Zakładu Mięsa Drobiowego w Ujazdówku, koło Ciechanowa.

Zakres obowiązków:
- mycie i dezynfekcja pomieszczeń, urządzeń i pojemników na produkcji;
- przestrzeganie procedur mycia i dezynfekcji urządzeń i pomieszczeń produkcyjnych;
- dbałość o utrzymanie poziomu czystości i higieny oraz ich stała kontrola.
Wymagania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
- dyspozycyjność
- odpowiedzialność, rzetelność, dokładność.
Oferujemy:
- stabilne i pewne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku, Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko\".
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
\"Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę\".
Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy marcin.wloch.cd@obpon.pl z dopiskiem rekrutacja Pracownik Grupy Myjącej

Autor ogłoszenia

Marcin

Telefon: 512940486