TELEMARKETER - HANDLOWIEC - Ciechanów

TELEMARKETER - HANDLOWIEC

Miasto: Ogłoszenia Ciechanów, Region: Lubelskie

Firma Synergis Sp. z o.o. Agent Telekomunikacji Polskiej poszukuje osób na stanowisko
Opiekun Klienta Indywidualnego
Obowiązki
• Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych
• Profesjonalne doradztwo w zakresie proponowanej oferty usług grupy TP
• Realizacja celów sprzedażowych
• Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku
• Raportowanie sprzedaży
Oferta
• Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjny system motywacyjny skierowany do osób nastawionych na osiąganie celów
• Szkolenia wprowadzające i rozwojowe
• Pozytywna atmosfera pracy
• Perspektywy rozwoju zawodowego, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Niezbędne narzędzia pracy/ możliwość korzystania z auta służbowego
• Nastawienie na osiąganie sukcesu
• Elastyczne godziny pracy
• Jasna ścieżka kariery
Wymagania
• Samodzielność , zaangażowanie, konsekwencja w działaniu
• Silna motywacja do pracy, sumienność
• Minimum średnie wykształcenie
• Bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne ,kreatywność
• Umiejętność pracy bez nadzoru przełożonego
• Punktualność
• Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Warunki współpracy:

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Miejsce pracy: Ciechanów

Mile widziani STUDENCI !!!

Autor ogłoszenia

Synergis Sp zoo

Telefon: 509999806