PAKOWACZ z uprawnieniami na WÓZKI widłowe PIORUNÓW k. BŁONIA - Błonie

PAKOWACZ z uprawnieniami na WÓZKI widłowe PIORUNÓW k. BŁONIA

Miasto: Ogłoszenia Błonie, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. nr rejestru 364 poszukuje osób na stanowisko:

Pakowacz/ka z uprawnieniami na wózki widłowe

Miejsce pracy - Piorunów k/Błonia

Obowiązki:
•Pakowanie kosmetyków w opakowania zbiorcze
•Obsługa wózków widłowych
•Obsługa skaneru

Wymagania:
•Doświadczenie jako Konfekcjoner, Pakowacz
•Uprawnienia na wózek widłowy, praktyczne doświadczenie w operowaniu wózków widłowych
•Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem
•Zdolności manulane
•Mile widziane Panie

Oferujemy:

•Umowa o prace tymczasową maksymalnie na 3/4 etatu
•Praca w systemie równoważnym
•Wynagrodzenie 11, 50 zł brutto

Oferta pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: pruszkow@adecco.com, w tytule maila proszę wpisać pakowacz.
Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 22 738 88 20
Lub w siedzibie Adecco Poland Sp. z o. o. Aleja Wojska Polskiego 16A/44 05-800 Pruszków.

Autor ogłoszenia

Adecco Poland Sp. z o. o.

Telefon: 22 738 88 20