Pakowacz z uprawnieniami na wózki widłowe - Błonie

Pakowacz z uprawnieniami na wózki widłowe

Miasto: Ogłoszenia Błonie, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. nr rejestru 364 poszukuje osób na stanowisko:

Pakowacz/ka z uprawnieniami na wózki widłowe

Miejsce pracy - Piorunów k/Błonia

Obowiązki:

• Pakowanie kosmetyków w opakowanie zbiorcze
• Obsługa wózków widłowych
• Obsługa skaneru

Wymagania:

• Doświadczenie jako Konfekcjoner, Pakowacz
• Uprawnienia na wózek widłowy, doświadczenie jako operator wózków widłowych
• Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem
• Zdolności manualne
• Mile widziane Panie

Oferujemy:

Osoby zainteresowane oferta prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: pruszkow@adecco.com, w tytule maila prosimy wpisać Pakowacz

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 22 738 88 20
lub w siedzibie Adecco Poland Sp. z o. o. Aleja Wojska Polskiego 16A/44 05-800 Pruszków

Autor ogłoszenia

Adecco Poland Sp. z o. o.

Telefon: 22 738 88 20