PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY SERWISU OGłOSZEń ISO - Bieżuń

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY SERWISU OGłOSZEń ISO

Miasto: Ogłoszenia Bieżuń, Region: Lubelskie

Szukamy osób z całej Polski do pozyskiwania klientów dla naszego serwisu. W okresie próbnym oferujemy 30% prowizji. Średnie zarobki naszych przedstawicieli podczas okresu próbnego wahają się w przedziale 2 160 zł - 3 600.

STANOWISKO:
Przedstawiciel handlowy (praca w terenie)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Pozyskiwanie klientów na wyznaczonym terenie do serwisu ogłoszeń ISO.
OCZEKIWANIA:
- Dyspozycyjność
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
OFERUJEMY:
- W okresie próbnym wynagrodzenie prowizyjne
- Po okresie próbnym (3 miesiące) umowa o pracę (podstawa+prowizja)

Osoby zainteresowane pracą prosimy o zgłoszenie na adres: pracaiso@er.com.pl. Prosimy o podanie następujących danych:
Imię, Nazwisko, Telefon, Miejscowość. W miarę możliwości prosimy o załączenie krótkiego CV z doświadczeniem.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.