Koordynator pracy roznosicieli gazet reklamowych - Zator i okolice - Zator

Koordynator pracy roznosicieli gazet reklamowych - Zator i okolice

Miasto: Ogłoszenia Zator, Region: Lubelskie

Poszukujemy osób na stanowisko:
Koordynatora pracy roznosicieli gazet reklamowych
Zakres obowiązków:
• Przygotowanie przydzielonego obszaru dla celów dystrybucji druków reklamowych.
• Tworzenie siatki dystrybutorów druków reklamowych poprzez pozyskiwanie i szkolenie kandydatów na roznosicieli gazet reklamowych.
• Kontrola jakości działalności roznosicieli gazet reklamowych.
Jakie mamy wymagania:
• Dostęp do komputera i Internetu.
• Podstawowa znajomość systemu Windows i poczty elektronicznej.
• Dysponowanie samochodem.
• Wolne środy.
• Znajomość topografii miasta.
• Uczciwość.
• Samodzielność.
• Rzetelność.
• Odpowiedzialność.
• Mile widziana umiejętność kierowania grupą osób.
Co oferujemy:
• Dodatkowe zajęcie (umowa-zlecenie), zajmujące ok. 10 godzin tygodniowo, polegające na organizowaniu i kontroli kolportażu materiałów reklamowych firmy Kaufland.
• Atrakcyjną zapłatę.
• Ciekawe zlecenie w dużej i stabilnej firmie.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pl-wmd-r@kaufland.pl
Dodatkowe informacje pod nr telefonu: 32/ 242 21 38

Autor ogłoszenia

Kaufland Polska Markety

Telefon: 322422138