Przedstawiciel handlowy - woj. małopolskie - Zakopane

Przedstawiciel handlowy - woj. małopolskie

Miasto: Ogłoszenia Zakopane, Region: Lubelskie

Innowacyjny portal turystyczny PewnyNocleg.pl,
poszukuje kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

woj. małopolskie

Opis stanowiska
* reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,
* prezentowanie oferty firmy,
* pozyskiwanie nowych klientów w województwie małopolskim,
* opracowanie systemu sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów.

Wymagania
* udokumentowane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
* prawo jazdy kat.B oraz własny samochód,
* posiadanie komputera z dostępem do Internetu oraz dobrej jakości aparatu cyfrowego,
* dyspozycyjność (40 godzin tygodniowo),
* umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
* rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
* znajomość obsługi komputera,
* doświadczenie w fotografii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
* motywacyjny system wynagrodzenia,
* elastyczny, nienormowany czas pracy,
* pracę w młodym, opartym na partnerskich relacjach zespole.

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres:
praca@pewnynocleg.pl .
W tytule prosimy napisać \"Przedstawiciel handlowy - woj.małopolskie\".

Dziękując za przesłane oferty informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\".