kasjer/kasjerka Zakopane - Zakopane

kasjer/kasjerka Zakopane

Miasto: Ogłoszenia Zakopane, Region: Lubelskie

PrimeBS Sp. z o. o. jest polsko - brytyjską , licencjonowaną agencją pracy tymczasowej, agencją pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą,. Dla kandydatów firma oferuje legalną pracę w oparciu o bardzo dobre warunki finansowe z gwarancją braku jakichkolwiek opłat na żadnym z etapów rekrutacji.

Dla naszego Klientów z małopolski ( Zakopane) poszukujemy osób do pracy w charakterze Kasjerów.

Obowiązki :
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa klientów

Wymagania:
- gotowość do pracy na stanowisku kasjer
- gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy,
-aktualna książeczka sanepid

Oferujemy:

- pracę w rożnych lokalizacjach
- możliwość długotrwałej współpracy
- dobre wynagrodzenie
- możliwość dopasowania godzin pracy
-częściowe dopłaty do biletów za dojazd w przypadku oferty w Zakopanem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres kasa@primebs.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem 12 622 73 65 do 69.

Autor ogłoszenia

PrimeBS Sp. z o.o.

Telefon: 12 622 73 65 do 69