Administrator Stron Internetowych - Wieliczka

Administrator Stron Internetowych

Miasto: Ogłoszenia Wieliczka, Region: Lubelskie

Opis stanowiska: - Administracja stron internetowych biura podróży; - Pozycjonowanie; Wymagania: - Znajomość systemów CMS; - Zaawansowana wiedza o pozycjonowaniu; - Umiejętność posługiwania się programami do obróbki zdjęć; - "lekkie pióro" do krótkich tekstów reklamowych; - mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym; - miejsce zamieszkania cała Polska; - dostęp do internetu; - stanowisko wyłącznie dla osoby z orzeczeniem o pierwszym stopniu niepełnosprawności. Oferujemy: - pracę z domu na pełny etat; - możliwość rozwoju; - miłą atmosferę w pracy - pracę w młodym zespole, Forma kontaktu: Wszelkie zgłoszenia z aktualnym CV oraz informacją o stopniu niepełnosprawności prosimy wysyłać na adres rekrutacja@travelneo.pl Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane ogłoszenia

Autor ogłoszenia

Lisowski Waldemar

Telefon: 124466793