KONSTRUKTOR UKŁADÓW HYDRAULIKI SIŁOWEJ - Wadowice

KONSTRUKTOR UKŁADÓW HYDRAULIKI SIŁOWEJ

Miasto: Ogłoszenia Wadowice, Region: Lubelskie

ARGO-HYTOS jest jednym ze światowych liderów branży hydrauliki siłowej.
Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Niemczech, Czechach i Indiach.
W fabrykach i kilkunastu oddziałach na całym świecie pracuje blisko 2000 osób.
Polski oddział ARGO-HYTOS poszukuje kandydata na stanowisko:
*********************Obowiązki*********************
• projektowanie i uzgadnianie z klientem systemów hydrauliki siłowej
• nadzór nad realizacją i wdrożeniem projektów
• doradztwo z zakresu hydrauliki siłowej

*********************Wymagania**********************
• wykształcenie wyższe techniczne
• obsługa systemów CAD (Solid Edge, ProEngineer)
• wysoka kultura pracy, odpowiedzialność
• znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub czeskiego będzie dodatkowym atutem

*******************Oferujemy*************************
• atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
• szkolenia w zakładach produkcyjnych ARGO-HYTOS
• pracę w młodym, otwartym zespole
• konkurencyjne wynagrodzenie
Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z klauzulą zezwalającą
na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail:
info.pl@argo-hytos.com
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Autor ogłoszenia

info@hytos.pl

Telefon: 033 873 16 52