Menadżer - Andrychów, Wadowice, Sucha Beskidzka i okolice - Wadowice

Menadżer - Andrychów, Wadowice, Sucha Beskidzka i okolice

Miasto: Ogłoszenia Wadowice, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
W związku z rozwojem biura w Wadowicach firma DSA Financial Group S.A. poszukuje kandydatów na menadżera. DSA Financial Group S.A. to ekspert w obsłudze klienta indywidualnego w zakresie umów ubezpieczeniowych, OFE oraz produktów inwestycyjnych. Bardzo atrakcyjna ścieżka kariery. Jeden z najbardziej zaawansowanych systemów wynagradzania w Polsce. www.dsa.pl
Twoje zadania, jako menadżera to m.in.:
- prowadzenie rekrutacji
- wdrażanie nowych pracowników
- coachcing i szkolenie zespołu
- motywowanie podwładnych
Oferujemy Ci:
- stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
- nowoczesne narzędzia pracy
- elastyczne godziny pracy
- wysokie dochody!
Wymagania
Nasze oczekiwania:
- wykształcenie min. średnie
- zainteresowanie rynkiem usług finansowych.
- mile widziane prawo jazdy
Aplikację proszę przesyłać na adres: pracadarekdsa@interia.pl

Autor ogłoszenia

DSA Financial Group S.A.