Kierownik budowy - Trzebinia

Kierownik budowy

Miasto: Ogłoszenia Trzebinia, Region: Lubelskie

Dział Doradztwa Personalnego Grupy ITC poszukuje dla swojego Klienta, polskiej firmy oferującej usługi budowlano-montażowe, kandydata na stanowisko: Kierownik budowy

Wymagania:
- doświadczenie w kierowaniu robotami elektryczno - montażowymi na stanowisku kierownika robót lub kierownika budowy
- wykształcenie elektryczne (w przypadku braku doświadczenia wymagamy wykształcenia wyższego)
- mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do wyjazdów służbowych
- dyspozycyjność

Zadania:
- kierowanie pracami budowlanymi na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
- koordynacja prac brygad montażowych oraz podwykonawców
kontrola terminowości, jakości wykonywanych prac
- utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego
- sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

Oferujemy:
- pakiet socjalny
- umowa o pracę
- stabilną pracę w bardzo dużej polskiej firmie usług budowlano-montażowych

Stanowisko: kierownik budowy do objęcia w jednym z wymienionych miast: Opole, Warszawa, Bełchatów, Gryfino, Rybnik, Trzebinia, Kraków

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv na adres: magdalena.skiba@itcpraca.pl
W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

Magdalena Skiba

Telefon: 604 181 484