Agent ds. ubezpieczeń - Tarnów

Agent ds. ubezpieczeń

Miasto: Ogłoszenia Tarnów, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
AVIVA to jedna z największych firm na Świecie. W tej pracy będziesz zajmował się: zdobywaniem nowych kontaktów z potencjalnymi klientami do ubezpieczeń na życie, odbywanie spotkań z klientami, przeprowadzanie analizy finansowej na tych spotkaniach, zawieranie umów ubezpieczeniowych i obsługą posiadanych klientów.

Oferujemy:
- profesjonalny system szkoleń oraz wdrożenia do pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w międzynarodowej organizacji,
- atrakcyjny system wynagrodzenia,
- dodatkowe bonusy finansowe i poza finansowe,
- ciekawą ścieżkę kariery zawodowej.

Wymagania:
- ambicja i otwartość na rozwój,
- systematyczność i konsekwencja w działaniu,
- łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność przekonywania,
- minimum średnie wykształcenie,
- niekaralność.

CV prosimy przesyłać na adres tarnow@aviva.pl

Autor ogłoszenia

AVIVA

Telefon: 0146460500