Konsultant Regionalny/Konsultantka Regionalna Programu eduABROAD - Tarnów

Konsultant Regionalny/Konsultantka Regionalna Programu eduABROAD

Miasto: Ogłoszenia Tarnów, Region: Lubelskie

Jesteś osobą aktywną z odrobiną wolnego czasu? Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi, lubisz doradzać i pomagać innym? Poszukujesz interesującej pracy w młodym zespole o innowacyjnych pomysłach i świeżym spojrzeniu? Czekamy na Ciebie!

Program eduABROAD to szansa dla wszystkich pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie na zagranicznych uczelniach wyższych. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze odpowiedniego kraju, uczelni i kierunku studiów, a także zebraniu wszystkich dokumentów i przygotowaniu aplikacji.
Program eduABROAD to oficjalne przedstawicielstwo zagranicznych uczelni wyższych w Polsce. W Programie eduABROAD aplikację na studia za granicą można złożyć bezpośrednio i bez żadnych dodatkowych opłat.

SimpleOutsourcing.pl - Operator Programu eduABROAD poszukuje Kandydatek/Kandydatów do współpracy jako:

Nr ref.: eA/09/11/
Praca: dodatkowa lub dla studenta/ucznia
Miejsce pracy:
Białystok, Bielsko - Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Konin, Legnica, Łomża, Łódź, Opole, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Radom, Suwałki, Tarnów, Toruń, Zielona Góra

Od idealnego kandydata/kandydatki oczekujemy:
• wysokiej kultury osobistej,
• elastyczności,
• rzetelności i zaangażowania,
• energiczności i pomysłowości oraz konsekwencji w działaniu,
• znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
• umiejętności w zakresie obsługi Internetu oraz programu Microsoft Word, stałego dostępu do Internetu, własnego telefonu komórkowego.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w działalności w organizacjach pozarządowych, młodzieżowych, udział w zagranicznej wymianie studentów/studia za granicą lub doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta.

W zamian za zaangażowanie oferujemy:
• ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od uzyskiwanych wyników,
• przyjazną i nieformalną atmosferę pracy,
• perspektywę wyjazdów zagranicznych,
• nienormowany czas pracy, dużą samodzielność,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji,
• szkolenia Programu eduABROAD.

Zakres obowiązków:
• promowanie Programu eduABROAD oraz pozyskiwanie kandydatów na studia za granicą,
• udzielanie informacji dotyczących studiów za granicą i Programu eduABROAD,
• prowadzenie konsultacji z zakresu studiów za granicą i Programu eduABROAD,
• udzielanie pomocy i wsparcia wyjeżdżającym na studia za granicą w ramach Programu eduABROAD,
• sporządzanie raportów, współpraca z Koordynatorem ds. Konsultantów Programu eduABROAD.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego z nr referencyjnym eA/09/11 i nazwą miasta oraz CV ze zdjęciem, w terminie do dnia 12 września 2011 r., na adres: praca@eduabroad.pl podając w tytule wiadomości: eA/09/11 oraz nazwę miasta.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dodanie klauzuli:
\'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)\'

Autor ogłoszenia

SimpleOutsourcing.pl

Telefon: 884220010