Gabinet Podologiczny zatrudni Podologa - Tarnów

Gabinet Podologiczny zatrudni Podologa

Miasto: Ogłoszenia Tarnów, Region: Lubelskie

Pracodawca : Instytut Podologiczny
Opis oferty pracy:
Specjalista podolog
Miejsce pracy: Tarnów
Region: Małopolska

Obowiązki:
• Bieżąca obsługa klienta.
• Diagnozowanie problemów skórnych, znajomość anatomii kończyn dolnych, skór i płytki paznokciowej oraz chorób stóp patologii im towarzyszących.
• Wykonywanie usług podologicznych połączone z edukacją.
• Dbanie o stanowiska pracy.

Wymagania:
• Poszukujemy specjalisty w zakresie podologii.
• Wymagamy wiedzy w zakresie podologii.
• Otwartość na zdobywanie wiedzy i nowych kompetencji.
• Komunikatywność, cierpliwość w kontaktach z klientami.
• Entuzjazm i zamiłowanie do wykonywanej pracy.
• Dyspozycyjność.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Gabinet wyposażony w profesjonalny sprzęt podologiczny wg. europejskich standardów.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Umowę o pracę w prestiżowej firmie w młodym, przyjaznym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem na adres e-mail z dopiskiem biuro@instytutpodologiczny.pl Praca w Tarnowie lub kontakt pod nr tel. 784-937-022
Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002r., poz.926 z pózn. Zm.)
Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Europejski Instytut Podologicz

Telefon: 784937022