Gabinet Podologiczny zatrudni Pedicurzystke - Tarnów

Gabinet Podologiczny zatrudni Pedicurzystke

Miasto: Ogłoszenia Tarnów, Region: Lubelskie

Pracodawca : Instytut Podologiczny
Opis oferty pracy:
Pedicurzystka
Miejsce pracy: Tarnów
Region: Małopolska

Obowiązki:
• Bieżąca obsługa klienta.
• Wykonywanie podstawowego pedicure i manicure.
• Diagnozowanie problemów skórnych, znajomość anatomii kończyn dolnych, skóry i paznokcia.
• Dbanie o porządek w gabinecie.

Wymagania:
• Znajomość najnowszych technik pracy.
• Znajomość technik pedicure: klasyczny i specjalistyczny.
• Perfekcyjne umiejętności manualne w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp, m.in. posługiwanie się frezarką, techniki malowania.
• Zdolności artystyczne i kreatywność.
• Chęć przyuczenia do zawodu oraz samodoskonalenie w wykonywaniu wybranych technik, poszerzanie umiejętności o nowe kosmetyki i urządzenia wchodzące na rynek podologiczny.
• Profesjonalizmu oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.
• Umiejętności interpersonalnych, komunikatywności oraz empatii podczas pracy z klientami.
• Perfekcyjna dbałość o estetykę wykonanych zabiegów manicure, pedicure.
• Dyspozycyjność praca zmianowa.
• Otwartość na szkolenia, poszerzanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Umowę o pracę w prestiżowej firmie w młodym, przyjaznym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie Portfolio, CV z aktualnym zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres e mail biuro@instytutpodologiczny.pl z dopiskiem: Praca w Tarnowie lub kontakt pod nr tel. 784-937-022
Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002r., poz.926 z pózn. Zm.)
Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Europejski Instytut Podologicz

Telefon: 784937022