Menadżera Sprzedaży - Tarnów

Menadżera Sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Tarnów, Region: Lubelskie

Poszukujemy pracownika na stanowisko Menadżera Sprzedaży:
Opis stanowiska:
Osoba na stanowisku Menadżera Zespołu Sprzedaży zajmowała się będzie:

• zarządzaniem podległym zespołem oraz budową nowego zespołu, (planowanie i organizowanie pracy zespołu, motywowanie zespołu),
• zapewnieniem prawidłowej realizacji zadań związanych z prowadzeniem grupy sprzedażowej,
• koordynowaniem działań telemarketerów mających na celu wsparcie sprzedaży,

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika, Koordynatora lub Menadżera,
• sukcesy na stanowisku Kierownika, Koordynatora lub Menadżera Sprzedaży,
• umiejętność zarządzania grupą ludzi,
• doświadczenie w planowaniu działań sprzedażowych,
• znajomość technik sprzedażowych oraz negocjacji,
• umiejętność motywowania zespołu,
• umiejętności analityczne,
• dyspozycyjność

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia - podstawa + prowizja uzależniona od wyników,
• nagrody rzeczowe,
• telefon komórkowy
- pracę w miłej atmosferze
-wyposażenie niezbędne do realizacji zadań

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres mailowy :
telemarketingcc.rekrutacja@gmail.com

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.