ciekawa praca - Słomniki

ciekawa praca

Miasto: Ogłoszenia Słomniki, Region: Lubelskie

Firma P.W-Construction Sp.zo.o zajmuje się sprzedażą drewna kominkowego oraz kruszywa naturalnego na terenie Polski oraz Europy. Poszukujemy osoby do pracy w miejscowości Zagaje Smrokowskie okolice Słomnik.

Opis stanowiska:

• kontakty handlowe z klientami krajowy i zagranicznymi.
• rozwijanie sprzedaży na europejskich platformach sprzedażowych
• przygotowanie i weryfikacja ofert
• prowadzenie negocjacji handlowych
• realizacja planów sprzedaży na terenie Niemiec,
• budowanie relacji z nowymi klientami i utrzymywanie z obecnymi,
• tworzenie i negocjowanie umów handlowych,
• monitorowanie rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży
• pozyskiwanie nowych klientów
• budowanie i umacnianie kontaktów handlowych z aktualnymi klientami firmy
• ealizację planów sprzedażowych
• przyjmowanie i przygotowanie zamówień

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
• znajomości języka angielskiego i rosyjskiego (dodatkowy atut)
• komunikatywności,
• zdolności interpersonalnych,
• nastawienia na realizację celów,
• wykształcenie min średnie (mile widziani absolwenci kierunków ekonomicznych)
• umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
• komunikatywność, kreatywność i inicjatywa
• dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju osobistego,
• niezbędne narzędzia do pracy.
• szkolenie

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami\"

Autor ogłoszenia

P.W.-Construction Sp. z o.o.