Mamy Pracę - Niepełnosprawni - Skawina

Mamy Pracę - Niepełnosprawni

Miasto: Ogłoszenia Skawina, Region: Lubelskie

Polski HR A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.Oferta Pracy Tymczasowej. Praca Tymczasowa
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Operator produkcji
Oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością
Miejsce pracy: Skawina
( Dojazd bezpłatny)
Zakres obowiązków:
• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w branży automotive
• Kontrola jakościowa produktów
• Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
• Zapewnienie ciągłości produkcji
Wymagania:
• Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
• Dyspozycyjność do zatrudnienia na pełen etat
• Chęć do pracy
• Rzetelność i sumienność
Oferujemy:
• Praca w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku lub w systemie czterobrygadowym
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą długotrwałej współpracy
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Dodatki za pracę w systemie czterobrygadowym, oraz dodatki stanowiskowe
• Zapewniamy BEZPŁATNY dojazd do miejsca pracy

Autor ogłoszenia

Telefon: 698 102 346