Specjalista ds Sprzedaży Kredytów - Oświęcim

Specjalista ds Sprzedaży Kredytów

Miasto: Ogłoszenia Oświęcim, Region: Lubelskie

Royal Banking to jedna z najszybciej rozwijających się firm finansowych. Tworzą ją ludzie z pasją , którzy nie boją się wyznaczać nowych standardów obsługi klienta. Wyróżniamy się zastosowaniem nowoczesnych narzędzi w procesie doradztwa finansowego. Dysponujemy bogatą ofertą usług kredytowych.

1. Zakres Obowiązków:
- skuteczna realizacja wyznaczonych celów poprzez aktywne pozyskanie nowych klientów
- udział w spotkaniach biznesowych z klientami i negocjowanie warunków współpracy
- stałe i systematyczne budowanie długofalowych relacji z klientami
- kreowanie indywidualnej oferty produktowej zidentyfikowanej z potrzebami klienta
- prowadzenie aktywnych działań związanych ze sprzedażą kredytów dedykowanych klientom biznesowym MSP i klientom indywidualnym.
-kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy
- obsługa po-sprzedażowa klienta wg wyznaczonych standardów
-stały rozwój kompetencji i uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach
2. Wymagania
- umiejętność pozyskania klientów i nawiązywania kontaktów biznesowych
- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
- zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
- otwartość na współpracę w zespole
- umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
- bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją
- pozytywne nastawienie i otwartość na zmiany
- wykazywanie inicjatywy i kreatywności w działaniu
3. Oferujemy
- wynagrodzenie oparte na stałej pensji i wysokich prowizjach
- możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej instytucji
- wsparcie w budowaniu ścieżki kariery oraz awansu ze strony najlepszych specjalistów na rynku
- przyjazna kultura organizacyjna
- profesjonalny pakiet szkoleń i program wdrożenia
- narzędzia niezbędne do pracy

Wspieramy również mamy chcące wrócić do pracy oraz studentów rozpoczynających swoją przygodę zawodową.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z nr REF. SPK/08/2016 na adres mailowy rekrutacja.bb@royalbanking.pl lub kontakt telefoniczny

Autor ogłoszenia

Royal Banking

Telefon: 661314040

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Specjalista ds Sprzedaży Kredytów