MANAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY - Nowy Targ

MANAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Miasto: Ogłoszenia Nowy Targ, Region: Lubelskie

Międzynarodowa korporacja z sektora bankowości, zajmująca jedno z czołowych miejsc pośród firm w Polsce i Europie, poszukuje pracownika na stanowisko:

WYMAGANIA:
• preferowanie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Zespołu;
• preferowane doświadczenie w sektorze produktów bankowych;
• umiejętność zarządzania zespołem;
• inicjatywa, samodzielność, determinacja w osiąganiu celów
• doświadczenie w planowaniu działań sprzedażowych;
• znajomość technik sprzedażowych oraz negocjacji;
• umiejętność motywowania zespołu;
• umiejętności analityczne;
• prawo jazdy kat B;
• dobra znajomość obsługi programów MS Excel oraz MS Word.

OBOWIĄZKI:
Osoba na stanowisku Managera Zespołu Sprzedaży zajmowała się będzie:
• zarządzaniem podległym zespołem sprzedażowym (rekrutowanie, planowanie, organizowanie, pracy zespołu, motywowanie zespołu);
• organizowaniem procesów sprzedażowych,
• zapewnieniem prawidłowej realizacji zadań związanych ze wsparciem oddziałów;
• koordynowaniem działań promocyjnych mających na celu wsparcie sprzedaży.
• Inicjowaniem działań prowadzących do wzrostu sprzedaży produktów i usług bankowych.

OFERUJEMY:
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia (wysoka podstawa + premia sprzedażowa);
• laptop, komórka;
• regularność i terminowość wypłat;
• szerokie możliwości rozwoju oraz szkolenia produktowe i wdrożeniowe.

Aby aplikować na powyższe stanowisko prosimy wysłać aktualne CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy:

monika.pek@aboutyou.pl

z podaniem numeru referencyjnego:

„MZS”

Autor ogłoszenia

About You Sp. z o.o.