Kurier (Nowy Targ i okolice) - Nowy Targ

Kurier (Nowy Targ i okolice)

Miasto: Ogłoszenia Nowy Targ, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków:
- dostarczanie zwrotnych przesyłek do klienta indywidualnego
- dbałość o wizerunek firmy
Wymagania:
- samochód
- stały dostęp do Internetu
- wysoka kultura osobista
- mile widziane doświadczenie w pracy jako kurier
Oferujemy:
- pracę na umowę o dzieło
- wynagrodzenie w oparciu o motywujący system prowizyjny
- pakiet szkoleń z zakresu obsługi klienta oraz szkoleń produktowych

Kontakt:
cv ze zdjęciem wraz z podaniem w tytule e-maila miasta zamieszkania prosimy wysłać na adres: rekrutacja2@cc-conversa.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Zapewniamy całkowitą dyskrecję.
Prosimy o dopisanie klauzuli w CV: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)\".

Autor ogłoszenia

Artur Więckowski