Doradca ds. finansów i ubezpieczeń - Nowy Sącz

Doradca ds. finansów i ubezpieczeń

Miasto: Ogłoszenia Nowy Sącz, Region: Lubelskie

Prezentacja firmy
Commercial Union to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce. Obsługujemy ponad 3 miliony klientów i zarządzamy aktywami o wartości ponad 50 miliardów pln. Nasza oferta produktowa obejmuje indywidualne i grupowe ubezpieczenia na życie, otwarty fundusz emerytalny, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne. Commercial Union należy do międzynarodowej grupy Aviva, która jest piątą grupą ubezpieczeniową świata i firmą numer jeden w Europie pod względem sprzedaży ubezpieczeń na życie i emerytalnych.
Opis stanowiska pracy
W związku z nowymi projektami oraz rozwojem firmy poszukujemy do biura w Nowym Sączu kandydatów na Doradców Finansowo-Ubezpieczeniowych.
Praca polega na sprzedaży i obsłudze umów ubezpieczeniowych, OFE oraz produktów inwestycyjnych.

Oferujemy
- bardzo atrakcyjną ścieżkę kariery
- jeden z najbardziej zaawansowanych systemów wynagradzania w Polsce
- pełny system szkolenia i wdrożenia do zawodu (Program Młody Doradca)
- atrakcyjne, adekwatne do osiąganych wyników zarobki

Wymagania
- zaangażowanie
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole
- dobra samoorganizacja

Mile widziane
- doświadczenie w branży
- doświadczenie sprzedażowe

Dołącz do najlepszych, nie rozpoczynaj pracy w przypadkowej firmie!!!

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
Lekawska_I_50248@agent.cu.com.pl ,

Autor ogłoszenia

Telefon: 509 217 803