PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - WYSOKIE ZAROBKI - NOWA FIRMA NA RYNKU POLSKIM - Nowy Sącz

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - WYSOKIE ZAROBKI - NOWA FIRMA NA RYNKU POLSKIM

Miasto: Ogłoszenia Nowy Sącz, Region: Lubelskie

Praca w nowej na rynku polskim, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Współpracujemy z wieloma partnerami rynku finansowo-ubezpieczeniowego z

pozycji niezależnego pośrednika.
Posiadamy bardzo dobrze skonstruowany system biznesu dający możliwość:

wysokiego wynagrodzenia, rozwoju, zdobywania awansów a także elastycznego

stylu pracy. Oferujemy: - pakiet szkoleń z zakresu rynku finansowego -

sprawdzone wzorce obsługi Klienta
Zadania: - obsługa i współpraca z Klientami,
- dobór najlepszego rozwiązania dla Klienta , - dbałość o dobry wizerunek

firmy oraz o jej rozbudowę Wymagania: - zainteresowania rynkiem

finansowym i chęci rozwijania swojej wiedzy na ten temat - zorientowanie

na rozwój i kształcenie oraz motywacja do szkoleń - niekaralność - atutem

będzie doświadczenie w pracy z Klientem - mile widziany uśmiech,

umiejętność nawiązywania kontaktów Osoby zainteresowane proszę o

przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: dzial.rekrutacji@wp.pl

Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Autor ogłoszenia

TOMASZ

Telefon: 501686265