PORTIER/DOZORCA - Nowy Sącz

PORTIER/DOZORCA

Miasto: Ogłoszenia Nowy Sącz, Region: Lubelskie

F.H.U. Merkury Sp. z o.o. w związku z rozszerzeniem struktury aktualnie poszukuje osób do oddziału w Nowym Sączu na stanowisko:

PORTIER/DOZORCA – NOWY SĄCZ

Oczekiwania wobec kandydata:
odpowiedzialność i sumienność,
dyspozycyjność,
orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Obowiązki:
osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za dozór obiektu w godzinach nocnych,
Pakiet świadczeń dodatkowych.

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy.

Aplikację zawierającą CV prosimy przesyłać na adres internetowy: rekrutacja@merkurymarket.pl z dopiskiem nazwy stanowiska oraz miasta.

Na zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999r., nr 133, poz. 883”

Autor ogłoszenia

F.H.U Merkury Sp. z.o.o.

Telefon: (013) 436 38 88