Kasjer/Kasjerka - Nowy Sącz

Kasjer/Kasjerka

Miasto: Ogłoszenia Nowy Sącz, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta sieci hipermarketów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Nr ref.: KAS/11/09

Zadania:

obsługa klienta poprzez naliczanie oraz przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar,
udzielanie informacji odnoście oferty handlowej.

Wymagania:

osoby studiujące lub uczące się,
aktualna książeczka sanepidowska,
uczciwość,
chęć do pracy,
miłe usposobienie

Mile widziane:

umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
umiejętność pracy w zespole,
zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

bezpłatne szkolenie kasjerskie,
praca od zaraz po ukończeniu szkolenia,
praca na podstawie umowy cywilno-prawnej,
elastyczny system pracy - możliwość wyboru dni i godzin pracy,
terminowe wypłaty wynagrodzeń.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, zarejestruj się w naszej bazie danych po kliknięciu na poniższy link: www.interimax.com/formularze/aplikuj.php lub prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „KAS/11/09”.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Agencja doradztwa personalnego (sygnatura 3970/2),
Agencja pracy tymczasowej (sygnatura 3970/3),
Agencja pośrednictwa pracy na terenie RP (sygnatura 3970/1a),
Agencja pośrednictwa do pracy za granicą (sygnatura 3970/1b),
Agencja poradnictwa zawodowego (sygnatura 3970/4).

Autor ogłoszenia

Interimax

Telefon: 123793993