Kasjer/ka - Nowy Sącz - Nowy Sącz

Kasjer/ka - Nowy Sącz

Miasto: Ogłoszenia Nowy Sącz, Region: Lubelskie

Kasjer/Kasjerka
Nr ref.:KAS/07/09

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Opis stanowiska:

Zadania:

· obsługa klienta poprzez naliczanie oraz przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar,

· udzielanie informacji odnoście oferty handlowej.

Wymagania:

· osoby studiujące lub uczące się,

· aktualna książeczka sanepidowska,

· uczciwość,

· chęć do pracy,

· miłe usposobienie

Oferujemy:

· bezpłatne szkolenie kasjerskie,

· praca od zaraz po ukończeniu szkolenia,

· praca na podstawie umowy cywilno-prawnej,

· elastyczny system pracy - możliwość wyboru dni i godzin pracy,

· terminowe wypłaty wynagrodzeń.

Mile widziane:

· umiejętność obsługi kasy fiskalnej,

· komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

· umiejętność pracy w zespole,

· zaangażowanie w pracę.

Przeslij nam swoje CV i list motywacyjny na adres:
rekrutacja@interimax.pl z dopiskiem \"Kasjer/Kasjerka\"

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.