merchandiser - osoba do układania towaru w Nowym Sączu - Nowy Sącz

merchandiser - osoba do układania towaru w Nowym Sączu

Miasto: Ogłoszenia Nowy Sącz, Region: Lubelskie

Cursor S.A. współpracuje z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi.
W związku z rozwojem współpracy z jednym z naszych Klientów, międzynarodowej firmy działającej w branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Merchandiser
(praca dodatkowa, niepełny wymiar)
Miejsce pracy: Nowy Sącz
nr ref.: Nowy Sącz

Zakres obowiązków:
- praca nad ekspozycją w supermarkecie Tesco w dziale \"mrożonki\" i „chłodnie”
- wdrażanie standardów ekspozycyjnych
- pilnowanie zapasów
- bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska
- przekazywanie informacji handlowych z hal dotyczących obsługiwanych firm

Wymagania:
- dyspozycyjności 5 razy w tygodniu
- gotowość do pracy w godz. 20.00 – 2.00
- aktualnej książeczki z badaniami Sanepidu
- rzetelności i odpowiedzialnego podejścia do pracy

Oferujemy:
- przeszkolenie z zakresu standardów ekspozycyjnych
- zlecenie ok. 116 godz./m-c
- możliwość rozwoju i awansu
- stawka netto 7,00 zł/godz.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz zaznaczonym numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: hr@cursor.pl

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu: 605 799 462

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

Cursor S.A.

Telefon: 605 799 462

ZdjęciaZdjecia - merchandiser - osoba do układania towaru w Nowym Sączu