Spec.ds.obsługi klienta / KOORDYNATOR - Nowy Sącz

Spec.ds.obsługi klienta / KOORDYNATOR

Miasto: Ogłoszenia Nowy Sącz, Region: Lubelskie

Oczekiwania:
* Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
* Samodzielność, przedsiębiorczość i umiejętności interpersonalne,
* Profesjonalizm w podejściu do pracy i odpowiedzialność,
* Zainteresowanie karierą w branży finansowej i pracą w sprzedaży,

Opis stanowiska
* Kreatywność, pomysłowość i siłę przebicia będą atutami
* Jesteś świetnie zorganizowany, lubisz samodzielną pracę?
* Do głównych obowiązków specjalisty będzie należało aktywne

poszukiwanie klientów, sprzedaż produktów finansowych oraz współpraca i

negocjacje z klientami VIP po zdobyciu doświadczenia i wyszkoleniu

KOORDYNACJA ZESPOŁEM

Oferujemy :
* Kompleksowy pakiet szkoleń,
* Świetne warunki płacowe, bardzo wysokie premie,
* Indywidualny, elastyczny harmonogram pracy,
* Duże możliwości rozwoju i awansu,

CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: dzial.rekrutacji@wp.pl

kom.:501686265

Autor ogłoszenia

TOMASZ

Telefon: 501686265